Zarządzanie projektami informatycznymi

Zarządzanie projektami informatycznymi

Czy interesowało cię kiedykolwiek zarządzanie projektami informatycznymi? Przypuszczam, że tak, ponieważ musisz być maniakiem internetowym, jeśli tutaj trafiłeś. Nie zdarza się, aby przypadkowa osoba surfująca po internecie trafiła na stronę ukrytą równie dobrze, jak ta. Zostań ze mną, a wprowadzę Cię w tajniki branży, jaką jest inżynieria zarządzania.

informatykaWiem, że na różnorodnych szkoleniach informatycznych uczy się ludzi – że zarządzanie siecią, czy stroną internetową jest kwestią niezwykle problematyczną. To jednak ogromny błąd, a prawda wygląda zupełnie inaczej. Czy nie uważacie, że gdyby inżynieria zarządzania była aż tak trudna, to podejmowałoby się jej tylu młodych informatyków i programistów. Oczywiście, że nie, wzięliby się za jakąś łatwiejszą dziedzinę informatyki, a tą, o której wspomniałem, zostawiliby tym, którzy nie mają nic lepszego do roboty.

A jednak szkolenia informatyczne są tygodniami i miesiącami oblegane – a amatorscy informatycy uczą się na nich kompletnie zbędnych rzeczy takich, jak obsługa języków programowania, których nikt już w dzisiejszym świecie nie używa. Czas najwyższy to zmienić. Jeżeli przyjdziecie na nasze najbliższe szkolenie zarządzanie projektami związanymi z informatyką i programowaniem nie będzie miało dla was już nigdy najmniejszych tajemnic. Staniecie się absolutnymi specjalistami w tej dziedzinie. Nie będziecie biednymi studentami szukającymi pracy. Nie, to praca będzie poszukiwała was, ponieważ umiejętności, które posiądziecie przez przychodzenie na szkolenia informatyczne ustawi was na samym szczycie rynku pracy programisty.

Jeśli nie możecie przyjść ze względów fizycznych – ponieważ rozłożyła was choroba, albo mieszkacie na wsi, Informatykanie przejmujcie się. Dostarczcie mi jedynie dowód na taki stan rzeczy, a otrzymacie darmowe nagranie ze szkolenia, z którego wyniesiecie dokładnie tyle samo wiadomości na temat, jakim jest inżyniera zarządzania, co ze szkolenia, na którym pojawilibyście się osobiście. Jest jedynie pewna, drobna różnica. Mianowicie nie będziecie mieli możliwości zadać mi pytania. Na to również jest jednak sposób, po prostu napiszcie do mnie wiadomość na facebooku.
Wielokrotnie tworzyłem, prowadziłem, a nawet sprzedawałem na płytach CD szkolenia informatyczne. Głęboko wierzę, że spodoba się wam mój indywidualny i niepowtarzalny sposób prowadzenia takowych wydarzeń i będziecie się czuli kompletnie zaciekawieni tematem inżynierii zarządzania. Znajomi programiści i trenerzy rozwoju osobistego wielokrotnie podkreślali moją elokwencję, więc mam powody by tak przypuszczać.

Co zaś się tyczy innych szkoleń, jakie będę prowadził w najbliższym czasie – dostaniecie ich listę na podany przez was w formularzu adres e-mail. W następnym tygodniu będziecie mieli okazję poznać tajniki programowania w języku C++, tworzenia programów sztucznej inteligencji, a nawet modelowanie obrazu w trójwymiarze. Cena za każde z tych szkoleń będzie musiała być uiszczona oddzielnie. Pieniądze przelane błędnie nie będą zwracane, a więc proszę uważnie patrzeć na adres i opis przelewu.Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *