Wygodne skrzyniopalety

Wygodne skrzyniopalety

W przedsiębiorstwach produkcyjnych, a także w marketach, hipermarketach oraz w magazynach bardzo chętnie wykorzystuje się skrzyniopalety plastikowe. Są to po prostu wielkie skrzynie o powierzchni klasycznej palety drewnianej, jednak wykonane z wysokiej jakości tworzywa sztucznego.

Rozmiary takiej skrzyni i specjalne jej wyprofilowanie sprawiają, że można ją łatwo podnosić i transportować za pomocą wózków paletowych ręcznych i wózków widłowych oraz podnośników elektrycznych. Stosowane są one często jako pojemniki magazynowe, szczególnie chętnie wykorzystywane jako pojemniki na różne produkty sypkie, lub których z różnych względów nie pakuje się w opakowania zbiorcze. Dzięki temu można przetransportować swobodnie większą ilość warzyw, owoców, zboża, a także składować je na magazynie w komfortowych dla nich warunkach. Takie skrzyniopalety są wykonane z tworzywa wysokiej jakości, przeznaczonego również do kontaktu z żywnością, toteż możemy bez obaw stosować je w marketach, magazynach czy zakładach produkujących produkty żywnościowe.

Na stronie opakowania-plastikowe.pl – pojemnik plastikowy możemy dostać w bardzo atrakcyjnych cenach, również w ilościach hurtowych niezbędnych dla dużych przedsiębiorstw produkcyjnych. Wielką zaletę skrzyniopalet stanowią ich ściany, które ulegają demontażowi w bardzo łatwy, intuicyjny sposób. Można dzięki temu dużą skrzynię złożyć do wielkości standardowej palety i w takiej postaci przechowywać nawet dużą ilość skrzyń do późniejszego wykorzystania.

eupal5

Jest to wygodne również w przypadku składowania pustych skrzyniopalet w samym przedsiębiorstwie, które zajmuje się ich dystrybucją. W produkcji i magazynach warto inwestować we wszelkie opakowania wykonane z tworzyw sztucznych, gdyż są bardziej higieniczne, wygodniejsze w użytku i zdrowsze niż skrzynie i palety drewniane.Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *