Słodkie podziękowanie dla gości weselnych

Słodkie podziękowanie dla gości weselnych

Podziękowanie za przybycie gościom to element przyjęcia weselnego występujący w Polsce coraz częściej. Drobny upominek dołączony do winietki stanowi jego integralną część.

Podczas wyboru podziękiwań, warto postawić na ich słodki charakter. Obdarowanie gości słodkością zostanie zapamiętane przez nich na dłużej, niż w przypadku wręczenia pospolitej kartki z znaną wszystkim rymowanką.

Popularne w Polsce krówki to strzał w dziesiątkę. Ich uniwersalny charakter pozwala na wpasowanie w nawet najbardziej wymyślne wesele.

Produkowane przez Sweet Corner cukierki są jednak wyjątkowe. Jako potencjalny klient zapytasz zapewne „dlaczego?”.

Wykonane z wysokiej jakości składników krówki ślubne charakteryzują się niebywałą kruchością, która wskazuje na ich świeżość. Zachowanie tradycyjnego kształtu cukierka to ukłon w stronę przeszłości.
Z tradycją nie ma jednak nic wspólnego opakowanie. Składające się z dwóch rodzajów papieru pozwala na przeciwdziałanie możliwym do wystąpienia zabrudzeniom.

Nadrukowana na papierek zewnętrzny grafika to innowacyjne podejście do sprawy personalizacji słodyczy. Zaprojektowana przez Parę Młodą aranżacja pozwala na wyrażenie ich charakteru. Do najczęściej wybieranych przez parę projektów zaliczyć można połączenia imion Młodej Pary, datę ślubu, czy proste słowo „dziękuję”. Część par wybiera również grafikę udostępnianą przez Sweet Corner.

Krówki reklamowe produkowane również przez manufakturę Sweet Corner to także dobry pomysł. Naniesienie na papier logo naszej firmy pozwoli na jej nienachalną promocję.

Zobacz więcej na Sweet-corner.eu | krówki reklamoweDodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *