Skąd wzięła się popularność chińskich baniek?

Skąd wzięła się popularność chińskich baniek?

Kobiety, które walczą ze zbędnymi kilogramami, bardzo często zadają sobie pytanie: bańki jak stawiać?, gdyż niejednokrotnie słyszały, że masaż chińskimi bańkami to jeden z najszybszych sposobów na pozbycie się tkanki tłuszczowej i cellulitu. Co ciekawe, bańki lekarskie mają swoje zastosowanie nie tylko w sytuacji, gdy chodzi o utratę kilogramów, ale również w lecznictwie.


Jeżeli chodzi o bańki a odchudzanie to praktycznie każda osoba, która decydowała się na masaż nimi jest zadowolona z efektów. Już po kilku masażach okazuje się, że skóra jest lepiej nawilżona i zdecydowanie bardziej napięta. Ponadto zarówno uda, jak i pośladki – a wiadomo, że są to miejsca bardzo istotne dla kobiet – są zdecydowanie jędrniejsze.

opis2Choć bańki lekarskie nie powodują, że cellulit zupełnie się „rozpływa”, efekty naprawdę są spektakularne, dlatego też wiele kobiet interesuje się tą metodą. Warto jednak pamiętać, że walka ze ”skórką pomarańczową” to bardzo długi i żmudny proces, na który składa się wiele różnych aspektów, jak dieta, sport, odpowiednia ilość snu, itp.

Dodatkowym plusem, jaką daje masaż bańkami chińskimi jest uczucie odprężenia i relaksu. Taki zabieg trwa średnio godzinę. Warto jednak pamiętać, że jednorazowy masaż nie zlikwiduje w stu procentach problemu i warto go powtarzać, przynajmniej 12 razy.Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *