Plantwear – polskie zegarki drewniane z fantazją.

Plantwear – polskie zegarki drewniane z fantazją.

Plantwear to polski producent drewnianych akcesoriów. Na pewno już gdzieś się spotkaliście z tą marką – ich zegarki i oprawki do okularów są naprawdę rewelacyjne! Marka założona przez Wiktora Pyrzyka osiągnęła międzynarodowy sukces. Dlaczego polskie zegarki drewniane? Damy Wam 5 dobrych powodów 😉

Po pierwsze: Polska produkcja

Na szczęście, myślenie wielu z nas zmieniło i coraz częściej świadomie wybieramy produkty polskich firm. Patriotyzm konsumencki opłaca się nie tylko naszym producentom, ale i nam samym. Plantwear to marka, która nie ściąga swoich produktów ze Wschodu – ma swój park maszynowy w naszym kraju.

Po drugie: Wyróżnij się z tłumu

Drewniane zegarki to świetny pomysł na modowe wyróżnienie się z tłumu. Kiedy wszyscy noszą klasyczne czasomierze, zegarek wykonany z dębu, hebanu czy wenge, musi zwracać uwagę. I robi to doskonale.

zegpla3

Po trzecie: Nie bój się o wytrzymałość

Zegarki Plantwear przechodzą ostrą selekcję w działach jakości, zanim trafią do klienta. Każdy produkt zabezpieczony jest kilkakrotnie specjalnym woskiem. Dzięki takiemu podejściu do sprawy, producent deklaruje jedynie 4% zwrot z powodów wad fabrycznych. To rewelacyjny wynik.

Po czwarte: Zegarek w dobrej cenie

Chcesz kupić drewniany polski zegarek z dębu, hebanu czy egzotycznego palisandru? Nie musisz wydawać na to fortuny. Zegarki Plantwear dostępne są w cenach do 500 zł. I trzeba przyznać, że nie jest to duża cena jak na zegarek, szczególnie w takiej odsłonie.

plw2

Po piąte: W ekologicznym duchu

Ekologiczny zegarek z drewna? Tak! Producent przedstawia certyfikat, który zapewnia, że materiały do produkcji zostały wykorzystane z drzew przeznaczonych do wycinki. Mało tego! Plantwear bierze udział w sadzeniu lasów w Ameryce Południowej, wspierając Matkę Naturę tam, gdzie najbardziej tego potrzebuje.

Polskie zegarki drewniane marki Plantwear to zdecydowanie dobry wybór. Na stronie dostępnych jest ok. 40 modeli. Który podoba się Wam najbardziej?Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *