Oświeć mnie!

Oświeć mnie!

Poszukujesz oświetlenia do swojego mieszkania ale nie chcesz kolejnej, nudnej, zwykłej lampki nocnej? Świetnie trafiłeś! Tutaj znajdziesz designerskie lampy! Co to oznacza? Nic innego jak wykorzystanie najnowszych trendów mody, którymi są m.in. lampy wiszące w postaci ogromnej żarówki na kolorowym sznurku czy takiej, które obudowana jest na przykład czterema czarnymi ramkami.

Chodzi z jednej strony o minimalizm, który ostatnimi czasy wiedzie prym wśród aranżacji wnętrz a z drugiej o moment zaskoczenia. Taka lampa potrafi zrobić całe wnętrze, potrafi nadać mu charakteru, smaku. Idealnie wyeksponowana sprawi, że wnętrze zyska na wartości i będzie nosić miano stylowego.

Obrazek: https://www.mandihouse.pl/lampy-wiszace-i-sufitowe/1/full/1/pricefrom/1500/
Obrazek: https://www.mandihouse.pl/lampy-wiszace-i-sufitowe/1/full/1/pricefrom/1500/
Lampy podłogowe również nie muszą być proste, bez charakteru. Ostatnio bardzo modne są takie, które swój klosz trzymają na bardzo długiej rurce, wygiętej do półokręgu. Niestety lampa taka wymaga dużego pomieszczenia, gdyż sama zajmuje wiele miejsca. Z drugiej strony jest to praktyczne rozwiązanie w przypadku posiadania kanapy narożnej i stolika kawowego ustawionego pośrodku. Lampa dzięki swoim gabarytom może idealnie oświetlać stolik w momencie przyjmowania gości. No i przede wszystkim wygląda stylowo i nowocześnie.

Jeżeli jednak szukasz rozwiązania na oświetlenie górne, proponujemy również dać się ponieść modzie. Miedziana lampa wisząca jest niesamowicie elegancka i szykowna. Nadaje wnętrzu wiele klasy i idealnie wpasowuje się zarówno do nowoczesnych, jak i klasycznych wnętrz.

Oświetlenie nie tylko w mieszkaniach gra kluczową rolę. Dzięki dobrze rozplanowanej inwestycji w lampy czy żarówki, będziemy mogli dłużej cieszyć się wspólnymi wieczorami, przy odpowiednim świetle.Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *