Najlepsza drukarnia internetowa!

Najlepsza drukarnia internetowa!

Na rynku istnieje wiele firm świadczących podobne usługi do naszej, ale drukarnia internetowa taka jak nasza jest tylko jedna w Polsce! Naszą ofertę jesteśmy w stanie dostosować indywidualnie do Klienta zarówno prywatnego, jak i biznesowego. Jakość naszych usług warto sprawdzić na wydrukowanych przez nas broszurach, ulotkach czy gadżetach reklamowych.

Jako nieliczni w kraju do każdego wydruku przygotowujemy próbę cyfrową, tzw. „proof cyfrowy” – jest to najlepsze narzędzie dla każdego introligatora, pozwalające zobaczyć, jak dany wydruk lub produkt będzie wyglądał w rzeczywistości. Metoda wiąże się ograniczeniem kosztów, a także z pełną satysfakcją Klienta. To działa, więc warto spróbować!

us5

Największą popularnością w naszej drukarni cieszą się na pewno ulotki składane – znacie je bardzo dobrze, chociażby ulotki reklamowe pizzerii to stosunkowo często właśnie w/w ulotki składane. Zajmujemy się jednak absolutnie wszystkim! Nasza drukarnia internetowa to pełen zakres usług introligatorskich: wizytówki, plakaty, katalogi, bilety, etykiety (w wersjach cyfrowych i tzw. offset), banery, billboardy, tablice reklamowe, nadruki na koszulkach oraz od groma gadżetów: przypinki, spinki, naklejki, wlepki. Przy wykorzystaniu takich technologii jak proof cyfrowy, jesteśmy pewni, że nasz Klient będzie zadowolony – zarówno pod względem ceny, jak i szczególnie jakości.

Na rynku jesteśmy od wielu lat – wszak każda szanująca się drukarnia internetowa musi dbać o swoje dobre imię – i my to robimy! Skontaktuj się z naszym działem obsługi Klienta, napisz, jaki efekt chciałbyś osiągnąć (i na czym), a my przygotujemy dla Ciebie w ekspresowym czasie wycenę Twojego zlecenia. Jeśli wszystko będzie Ci odpowiadać, weźmiemy się do pracy, a Ty na swojej skrzynce mailowej będziesz mógł zobaczyć efekty naszej pracy już wkrótce.

dp5

Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych! Zadbaj o wizerunek swojej firmy, zrób niespodziankę znajomym, może szukasz niebanalnego prezentu? Skorzystaj z naszych usług, satysfakcja gwarantowana.

źródło: https://www.jkbprint.pl/foldery-ulotki-skladaneDodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *