Kosmetyki

Makijaż – co potrzebujesz?

Makijaż – co potrzebujesz?

Wybierając kosmetyki kolorowe powinniśmy kierować się ich składem. Ma to ogromny wpływ na właściwości. Z pewnością najlepsze są kosmetyki Astor. Wybierając je możemy być pewni, że właściwie pielęgnują naszą skórę. Dzięki temu nie musimy obawiać się przesuszeń czy jakichkolwiek problemów dermatologicznych. Jest to niezwykle ważne […]

Kosmetyki z aloesem

Kosmetyki z aloesem

Aloes i jego dobroczynny wpływ na leczenie ran znany jest od starożytności. Wykorzystywanie tej rośliny dla celów medycznych ma więc długą tradycję. Z liści aloesu pozyskuje się olej, którego kojące właściwości przynoszą pomoc poparzonej, zwłaszcza w przypadku poparzeń słonecznych jego zastosowanie jest wskazane,i suchej skórze.

Właściwości kosmetyków konopnych

Właściwości kosmetyków konopnych

Używanie do pielęgnacji skóry naturalnych preparatów takich jak kosmetyki konopne, można chronić skórę przed negatywnym oddziaływaniem środowiska. Mydło z olejem konopnym nawilża i regeneruje skórę, oraz zabezpiecza ją przed wysuszaniem.... Read More | Share it now!

Jak sobie radzić z atopowym zapaleniem skóry?

Jak sobie radzić z atopowym zapaleniem skóry?

W dzisiejszych czasach, ludzie coraz częściej borykają się z wieloma różnymi chorobami. Jest to moim zdaniem częstszy problem niż w dawnych latach i jest to spowodowane wieloma czynnikami.

Higienicznie, kosmetycznie

Higienicznie, kosmetycznie

Każdy zawód ma swoje uroki. Jednym z wielu pozytywów pracy w salonie kosmetycznym jest możliwość wyboru pięknego ubrania kosmetycznego. O co chodzi? Odzież kosmetyczna to cała gama strojów, które kosmetyczka ma do wyboru. Od uroczych... Read More | Share it now!

Kosmetyki ze śluzu ślimaka

Kosmetyki ze śluzu ślimaka

Coraz popularniejsze staja się kosmetyki wykorzystujące naturalne produkty. Rynek otwiera się na potrzeby konsumentów, powstają więc specjalne linie dedykowane tym, którzy są naprawdę wymagający.

Kosmetyki w sklepie internetowym

Kosmetyki w sklepie internetowym

Kobiety uwielbiają kosmetyki. Dzięki nim można w dosyć szybki sposób poprawić swój wygląd zewnętrzny oraz samopoczucie. Decydując się jednak na zakup kosmetyków, należy przede wszystkim poznać wymagania swojej skóry. Czy jest przesuszona, ściągnięta, czy znajdują się na niej jakieś niedoskonałości?

Jak wybrać dobry krem na blizny i trądzik?

Jak wybrać dobry krem na blizny i trądzik?

Trądzik to uporczywe krostki, które powstają w wyniku pobudzenia gruczołów łojotokowych. Dobre kosmetyki na trądzik zapobiegają powstawaniu nowych wyprysków – zawierają składniki antybakteryjne, przeciwgrzybicze i przeciwzapalne. Działają ściągająco i aseptycznie. Dodatkowo, dobre kosmetyki na trądzik regulują pracę gruczołów łojowych, zmniejszając też wydzielanie sebum i likwidują […]

Naturalne kosmetyki

Naturalne kosmetyki

Producenci kosmetyków naturalnych to dzisiaj lista niezwykle licznych i znanych producentów. Laboratoria chemiczne współpracujące z producentami kosmetyków opracowują coraz to nowsze składy preparatów kosmetycznych, a kosmetyki na bazie ziół to nie tylko kremy do twarzy, ale i peelingi, odżywki i szampony do włosów, preparaty do […]

Śluz ze ślimaka – serum na młodość

Śluz ze ślimaka – serum na młodość

Śluz ze ślimaków stosowany był już przez starożytnych greków. W latach 80 ponownie został użyty na gospodarstwie rolnym w Chile, gdzie zauważono, że śluz przyspiesza gojenie się ran i blizn, a co najważniejsze nie pozostawia infekcji.