Makijaż permanentny- idealne rozwiązanie?

Makijaż permanentny- idealne rozwiązanie?

Kobieta musi pamiętać o wielu rzeczach. Chodzimy do pracy, zajmujemy się domem, dbamy o dzieci, rozwijamy zainteresowania, zajmujemy się własną karierą. A przy tym wszystkich chcemy ładnie i elegancko wyglądać.

Niestety brak czasu, niewyspanie często powodują, że ubieramy się byle jak, malujemy się jeszcze gorzej i w efekcie nie tylko wyglądamy źle, to jeszcze czujemy się tragicznie, a przez to wszystkie inne aspekty życia też nam się walą. W jaki sposób wyglądać codziennie dobrze, bez konieczności poświęcania mnóstwa czasu na makijaż?

makper7

Makijaż permanentny

Oczywiście- można wykonać makijaż permanentny. Przede wszystkim na wstępie należy wyjaśnić, że wbrew powszechnej opinii wcale nie utrzymuje się on do końca naszego życia, lecz około 2- 5 lat. Ponadto jego celem jest zakrycie niedoskonałości i podkreślenie ładnych cech naszej twarzy – nie otrzymamy wcale efektu jakbyśmy się szpachlowały godzinę. Chodzi o to, aby ładnie wyglądać w każdym momencie- bez względu jak bardzo zmęczone, niewyspane czy zgrzane jesteśmy. Gdzie wykonać taki makijaż? Salonów oferujących makijaż permanentny w Krakowie czy w innych miastach jest naprawdę wiele. Osobiście polecam salon J’adore który posiada wykwalifikowany zespół – dowiedź się więcej na http://jadoreinstytut.com/makijaz-permanentny/ .Jednak jak dokładniej wygląda taki makijaż?

Makijaż permanentny brwi i oczu

Na powiekach zazwyczaj panie decydują się wykonać jedną kreskę, z czym czasem jest ona wykonywana jedynie na powiece górnej. Chodzi o to, aby pogłębić spojrzenie. Dodatkowo zmieniany jest kolor rzęs. Brwi zaś dzięki pigmentowi nabywają ładnego kształtu i koloru.

makper8

Makijaż permanentny ust

Jak wygląda taki makijaż na ustach? Zazwyczaj podaje się lekko mocniejszy kolor i delikatnie konturuje się usta, nadając im ładny kształt. Dzięki temu cała twarz nabiera wyrazistości. Takie usta można oczywiście na specjalne okazje pomalować szminką w jeszcze mocniejszym kolorze.

Na koniec warto jeszcze dodać, że wybierając odpowiedni salon warto kierować się kompetencjami kosmetyczek nie zaś niską ceną zabiegu. Ponadto w profesjonalnym salonie zostanie wykonana wcześniej wizualizacja, czyli komputerowe przedstawienie naszej twarzy po wykonaniu makijażu.Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *