Kiedy warto pomyśleć o wymianie auta?

Kiedy warto pomyśleć o wymianie auta?

Firmowe samochody są bardziej wykorzystywane i nie ma co ukrywać, że kierowcy mniej dbają o takie pojazdy niż o swoje własne auta.


rim-384545_960_720Jest to cenna wskazówka dla właściciela firmy, który zastanawia się nad wymianą floty samochodów. Pokazuje ona, że byle jakie auto szybko ulegnie uszkodzeniu i trzeba będzie oddawać je do naprawy, przez co firma może stracić zamówienia, których uszkodzone samochody dostawcze nie będą mogły obsłużyć. Lepiej kupić coś, co sprawdzi się nawet wtedy, gdy będzie bardzo eksploatowane i co objęte jest gwarancją, jaką oferują dealerzy Opla, których klienci są zawsze zadowoleni z przedstawionej oferty.

Bezpłatna wycena i możliwość przetestowania samochodu w praktyce to największe zalety. Najlepiej jednak sprawdzić to samemu, szczególnie że Opel co jakiś czas przygotowuje atrakcyjną wyprzedaż poprzedniego rocznika. Wówczas zakupy są jeszcze bardziej opłacalne, a firmy decydujące się na zakup większej ilości aut uzyskują bardzo atrakcyjne rabaty.

Opel nie jest oczywiście jedyną wartą uwagi marką, która powinna zainteresować przedsiębiorców potrzebujących sprawdzonego auta, ale z pewnością można ją zaliczyć do tych najważniejszych. Statystyki bezawaryjności tych aut mówią zresztą same za siebie. Może więc już najwyższa pora na to, aby zacząć się rozglądać za nowym autem firmowym?

Więcej informacji na: http://autocenter.krakow.pl/Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *