Jak zrobić loki w 10 minut?

Jak zrobić loki w 10 minut?

Każda kobieta pragnie, by jej włosy zawsze wyglądały wspaniale. W tym celu farbuje je, używa całej masy kosmetyków do stylizacji, oraz wielu różnych urządzeń, które mają im nadać piękny kształt. Często wybór pada na urządzenie do loków, czyli tradycyjną lokówkę.

Podłączona do prądu nagrzewa się do odpowiedniej temperatury i, w zależności od końcówki, nadaje włosom skręt o różnej grubości. Korzystając z lokówki, możemy stworzyć burzę, małych sprężynek, duże, romantyczne loki, czy eleganckie fale w stylu retro. Tak naprawdę ogranicza nas wyobraźnia i długość włosów.

Innym, bardzo popularnym urządzeniem jest lokosuszarka obrotowa od Tv Okazje. Jej działanie polega na tym, że włosy nawija się na obrotową końcówkę, która jednocześnie suszy włosy i nadaje im kształt. Końcówki w tym urządzeniu mają różną wielkość. Dzięki temu można je dobrać, w zależności od długości włosów, ale i tego, jaki efekt chcemy uzyskać.

1Zwykle, dzięki lokosuszarce, uzyskuje się błyszczące, uniesione u nasady i lekko podkręcone włosy. Niezależnie od tego, jakiego urządzenia używamy, ważne, by zawsze dbać o zdrowie swoich włosów. W tym celu warto używać odpowiednich kosmetyków do stylizacji włosów, które ochronią ją podczas zabiegów z użyciem wysokiej temperatury.

Poza tym, warto regularnie stosować zabiegi pielęgnacyjne, takie jak odżywki i maski, które utrzymają pukle w doskonałej kondycji. Dzięki temu będzie można cieszyć się częstą zmianą fryzury, bez konsekwencji w postaci zniszczonych włosów. Należy też pamiętać, że ważny jest wybór urządzenia do stylizacji o wysokiej jakości, powleczonego odpowiednią powłoką ochronną i z regulacją temperatury.Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *