Jak wybrać dobry krem na blizny i trądzik?

Trądzik to uporczywe krostki, które powstają w wyniku pobudzenia gruczołów łojotokowych. Dobre kosmetyki na trądzik zapobiegają powstawaniu nowych wyprysków – zawierają składniki antybakteryjne, przeciwgrzybicze i przeciwzapalne. Działają ściągająco i aseptycznie. Dodatkowo, dobre kosmetyki na trądzik regulują pracę gruczołów łojowych, zmniejszając też wydzielanie sebum i likwidują nadmierne świecenie się cery.


Ponadto są także takie kosmetyki na trądzik, które wysuszają zmiany już powstałe a także złuszczają wierzchnią warstwę naskórka ze śladami po krostkach.

Czasem jednak po trądzikowych zmianach pozostają blizny. Nie musisz jednak wcale mieć blizn po trądziku do końca życia. Istnieją dobre kremy na blizny, które likwidują skutecznie i trwale zmiany skórne. Taki krem na blizny niweluje zarówno ślady po trądziku, ale też blizny oraz rozstępy.

tradzik-metody-leczeniaWysokiej jakości kremy na blizny delikatnie złuszczają martwy naskórek, stymulują procesy regeneracyjne wierzchniej warstwy skóry, poprawiają koloryt i napięcie skóry, wybielają i wygładzają blizny różnego pochodzenia. Taki krem na blizny przyśpiesza więc odnowę naskórka, który po odbudowaniu nie ma już śladów po trądziku. Ponadto profesjonalny krem na blizny zwęża pory, rozjaśnia przebarwienia, a także głęboko nawilża i rozświetla cerę, poprawiając jej ogólny wygląd.Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *