Czym charakteryzują się urządzenia MFP?

Czym charakteryzują się urządzenia MFP?

Urządzenia wielofunkcyjne z roku na rok coraz bardziej zyskują na popularności, ale również są znacznie wydajniejsze, mogą się pochwalić większymi możliwościami oraz coraz nowszymi funkcjami.


Funkcje urządzeń MFP

Standardowe urządzenia MFP czyli Multi Function Product najczęściej łączą w sobie cechy i funkcje 4 maszyn: drukarki, skanera, faxu oraz kopiarki. Od jakiegoś jednak czasu są one stale udoskonalane i wprowadzane są nowe modyfikacje po to, aby maszyny wielofunkcyjne były naprawdę wielofunkcyjne. Oznacza to po prostu, że obecnie urządzenia te mogą również wysyłać skany na podany adres e-mail lub zapisywać w podanym folderze, mogą skanować dwie strony dokumentu jednocześnie, a także łączyć się ze smarftonami i innymi urządzeniami mobilnymi. A to dopiero początek nowej technologii.

Personalizacja panelu w urządzeniach MFP

Każde urządzenie wielofunkcyjne jest wyposażone w panel, który obecnie rośnie w oczach i puchnie od wciąż przybywających, nowych funkcji. Żeby jednak statystyczny pracownik nie pogubił się w nim można bez większych problemów i w krótkim czasie spersonalizować mu panel sterowania. W ten sposób można ukryć te funkcje, których używa bardzo rzadko lub wcale, a na pierwszy plan wysunąć te, z których korzysta najczęściej. W ten sposób nie spędzi przy drukarce pół godziny szukając odpowiedniej dla siebie funkcji. Panel będzie bardziej estetyczny i wygodny w użyciu, a czas pracy krótszy.

dru3

Komunikacja urządzeń MFP z tabletami i smartfonami

Maszyny wielofunkcyjne mogą łączyć się z urządzeniami mobilnymi za pomocą znacznika NFC na obudowie maszyny. W ten sposób można w kilka chwil wydrukować ulubione zdjęcie z telefonu lub zapisać skan dokumentu na tablecie. Szybko, prosto i wygodnie bez konieczności przesyłania sobie skanów mailem.

Te i wiele innych, fantastycznych urządzeń można znaleźć w bogatej ofercie firmy Kserkop, która chętnie doradzi dobór maszyny w taki sposób, aby spełniała ona nie tylko oczekiwania pracowników, ale również by odpowiadała na ich potrzeby. Po więcej informacji należy zalogować się na stronie internetowej firmy pod adresem: http://www.kserkop.com/pl–urzadzenia-drukujace-9.Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *