Czy makijaż permanentny to dobry pomysł?

Czy makijaż permanentny to dobry pomysł?

Kilka tygodni temu pierwszy raz w życiu postanowiłam wykonać makijaż permanentny brwi. Umówiłam się na konsultacje z kosmetyczka w salonie dwie ulice od mojego domu. Jest to bardzo profesjonalne miejsce i ze wszystkich usług, z jakich korzystałam dotychczas, byłam bardzo zadowolona.

Co mnie skusiło? Pomyślałam, że skoro brwi potrafią zmienić wyraz całej twarzy, to być może poprzez ich odpowiednie ułożenie zyskam w oczach mężczyzn. Wiem, że takie rzeczy powinno się robić tylko i wyłącznie dla siebie. Nie ukrywam, że dość wygodnie było mi jedynie je przeczesać, a czasami pomalować cieniem do brwi. Było to całkiem wystarczające, ale skoro już się zdecydowałam to postanowiłam zaryzykować.

Jak długo utrzymuje się makijaż permanentny brwi?

Wszyscy dobrze wiemy, że na stałe jest on tylko z nazwy, taki efekt utrzymuje się 1,5 do 2 lat. Sam zabieg nie był bolesny. Panie najpierw dobrały odpowiedni kształt, obrysowując go konturówką, później wybrałyśmy kolor i może było przystąpić do działania. Nie jest to długi zabieg, ani nawet bolesny. Jeśli kiedykolwiek tatuowałyście sobie ciało to wiecie jaki to rodzaj bólu. Poza tym, jest to poświęcenie dla lepszego wyglądu, wtedy inaczej znosi się wszystkie niedogodności. Gdy już było po wszystkim i spojrzałam w lustro byłam przerażona, kolor był zdecydowanie za ciemny. Brwi wyglądały tak wyraziście, miałam wrażenie, że to jedyny widoczny element na mojej twarzy. Kosmetyczki szybko mnie uspokoiły, po 3 dniach kolor będzie taki jak zakładałyśmy przy wyborze.

mkbr4

Nie wiedziałam jak dbać o makijaż permanentny brwi więc została mi wręczona ulotka na której były napisane wszystkie zalecenia. Nie wolno mi wychodzić na słońce i narażać skóry twarzy na opalanie, najlepiej żebym nie pocierała mocno tego miejsca i nie moczyła przez kilka kolejnych dni aż do zagojenia. Już nie mogę się doczekać aż ustąpi zaczerwienie a ja zobaczę pożądany efekt.

Jeśli również jesteś zainteresowana zabiegiem makijażu permanentnego brwi to koniecznie sprawdź ofertę salonu J’adore na stronie http://jadoreinstytut.com/makijaz-permanentny/Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *