Auto zastępcze, gdy auto naprawa zajmie więcej czasu

Auto zastępcze, gdy auto naprawa zajmie więcej czasu

Zostałeś poszkodowany w kolizji drogowej bądź wypadku? Twoje auto jest zniszczone tak, że konieczna będzie auto naprawa? Mechanik samochodowy potrzebuje więcej czasu, by naprawić wszelkie szkody, jakimi uległ Twój samochód? Nie obejdzie się bez szukania alternatywy pojazdu, na czas naprawy.

Istnieje opcja bezgotówkowego wynajęcia samochodu zastępczego z polisy OC sprawcy wypadku. Wiele firm, funkcjonujących na rynku, oferuje auto zastępcze z OC sprawcy, w ramach pomocy, gdy auto zostało mocno uszkodzone nie z naszej przyczyny. Mało tego, poszkodowany ma PRAWO do skorzystania z samochodu z OC osoby, która spowodowała wypadek.

Niestety, wiąże się to z licznymi formalnościami. Jeśli poszkodowany postanawia wziąć sprawy w swoje ręce, musi koniecznie uzbroić się w cierpliwość. Przede wszystkim należy udowodnić, że samochód zastępczy jest potrzebny poszkodowanemu do wykonywania obowiązków rodzinnych bądź czynności zawodowych. Dzięki wcześniej wspomnianym firmom istnieje możliwość skrócenia do minimum obowiązkowych formalności.

Pozwoli to oszczędzić poszkodowanemu czasu oraz niepotrzebnego stresu. Oczywiście Klient musi pamiętać, że firma nie udostępni mu samochodu, który przewyższa o klasę auto rozbite w kolizji. Warto skorzystać z oferty profesjonalnej firmy, która zapewnia swoim Klientom przede wszystkim wysoką jakość usług. Gdy Twoje auto zostało poważnie uszkodzone w wypadku nie musisz, na czas naprawy, korzystać z autobusów bądź taksówek. Wystarczy wynająć auto zastępcze z OC sprawcy danego wypadku.

więcej na: http://akropolnaprawy.pl/Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *